ZET POVEĆAVA LINIJE PREMA GROBLJIMA: Građani se mole za pridržavanje epidemioloških mjera

Veliki izazov u borbi protiv širenja pandemije koronavirusa svakako će biti nadolazeći blagdan Svih svetih kad se na grobljima očekuje vrlo velik broj građana. Zamjenica zagrebačkog gradonačelnika doc. dr. Olivera Majić najavila je kako će ZET od 24. listopada povećati prijevozne kapacitete za 30 posto na svim linijama koje voze do gradskih groblja.

Ujedno je apelirala i na sve korisnike javnog prijevoza da se pridržavaju svih epidemioloških mjera i štite svoje i tuđe zdravlje. – Molimo sugrađane da pomno planiraju odlazak na groblja kako bi te dane najveće gužve maksimalno izbjegli i time zaštitili svoje zdravlje i zdravlje sviju nas – apelirala je Majić na konferenciji gradskog stožera civilne zaštite.