TEHNIX NASTAVLJA S ISPORUKAMA KOMUNALNE OPREME: Investicije s ciljem podizanja komunalnog standarda

Od početka rujna međimurski Tehnix izvršio je važne isporuke opreme u Hrvatsku, ali i inozemstvo. Početkom mjeseca komunalno poduzeće Pragrande d.o.o. preuzelo je svoje novo specijalno komunalno vozilo s nadogradnjom EKOMUNAL zapremnine 5m3, koje će koristiti za sakupljanje odvojeno prikupljenog komunalnog otpada.

Foto: Tehnix d.o.o.

EKOMUNAL vozilo kapaciteta 10m3 isporučeno je i u Herceg Novi, a ovih je dana uspješno isporučen i montiran modularni sanitarni objekt za potrebe Županijske lučke uprave Rab. Modularni sanitarni objekt smješten je u mjestu Lopar uz samu trajektnu luku te će uvelike zadovoljiti potrebe za sanitarnim prostorom u predstojećoj turističkoj sezoni, naglašavaju u Tehnixu.

Foto: Tehnix d.o.o.