NOVA POSLOVNICA HOLDING CENTRA ZA ISTOČNI DIO GRADA: Proširenje korisničke podrške za Zagrepčane

Zagrebački holding od jučer u istočnom dijelu grada ima novu poslovnicu Holding centra, i to u sklopu tržnice Dubec. Poslovnica je prilagođena za pristup osobama s poteškoćama u kretanju, a korisnici će na šalterima ove izdvojene poslovnice Holding centra moći platiti račune Zagrebačkog holdinga bez naknade, predati zahtjeve za promjenom podataka, dobiti informacije, uputiti reklamacije i obaviti ostale usluge iz portfelja Društva, vezane uz jedinstvenu uplatnicu.

„Do daljnjega će biti otvorena radnim danom od 7 do 13 sati te subotom od 8 do 12 sati, dok će se spektar i oblici podrške korisnicima kontinuirano proširivati. Otvorenje nove poslovnice samo je dio novosti koje Holding, nastavljajući razvijati odnose s korisnicima, priprema na području odnosa s korisnicima“, poručili su iz Zagrebačkog holdinga. Podsjetimo, Holding centar osigurava podršku korisnicima usluga Zagrebačkog holdinga i povezanih društava, kroz središnji Centar u Ulici grada Vukovara 41, Pokretni ured te digitalne komunikacijske kanale.