KREĆE IZGRADNJA CGO LEĆEVICA: Raspisan je natječaj

Nakon 20 godina najava, čini se da bliži početak radova na Centru za gospodarenje otpadom u Lećevici. Županijska tvrtka “Regionalni centar čistog okoliša” raspisala je natječaj za projektiranje i građenje Centra za gospodarenje otpadom, vrijednog nešto više od 330 mil. KN, a ugovor za spomenute poslove trebao bi trajati pet godina.

Realizacijom ovog projekta trebali bi se stvoriti uvjeti za sanaciju i zatvaranje svih 15 neusklađenih odlagališta u Splitsko – dalmatinskoj županiji među kojima su najveći Karepovac, Mojanka i Kozjačić. Rok za dostavu ponuda je 01.4.2020., a cjelokupna dokumentacija o nabavi dostupna je u Elektroničkom oglasniku javne nabave Republike Hrvatske (broj objave: 2020/S 0F2-0004228).

Svi zainteresirani gospodarski subjekti zahtjeve za dodatne informacije, objašnjenja ili izmjene u vezi s dokumentacijom o nabavi mogu dostaviti putem sustava EOJN najkasnije osmog dana prije roka određenog za dostavu ponuda.