PRIJAVE ZA ADRIATIC CEMETERY DAYS U TIJEKU!: Studijske posjete i konferencija u Veneciji

Ovogodišnja konferencija Adriatic Cemetery Days održat će se od 17.–19.11. u „Biseru Jadrana“ – talijanskoj Veneciji. U tri dana, koliko traje konferencija, sudionike očekuje bogat program koji uključuje plenarna predavanja, panel  rasprave, predstavljanje najboljih praksi te studijske posjete.

Očekuje se okupljanje velikog broja sudionika iz područja pružatelja pogrebnih usluga, komunalnih tvrtki, jedinica lokalne i regionalne samouprave, državnih i međunarodnih institucija, nevladinih udruga, dobavljače tehnologija te svih ostalih uključenih u pogrebne usluge i očuvanje kulturne baštine na Mediteranu.

Neke od tema konferencije su financiranje kulturnih i turističkih projekata iz EU fondova, uklapanje povijesnih grobalja u prostorno-urbanističke cjeline, izgradnja krematorija, hortikultura, primjena IT rješenja te talijanska iskustva u području rezanja i oblikovanja kamena i nadgrobnih spomenika.

Prijave su u tijeku, a prijaviti se možete putem maila: info@komunal.hr ili faksa +385 1 6329 114.