PANNONIAN CEMETERY DAYS: Konferencija o grobljima u Osijeku 14.-15.05.!

Osječko komunalno društvo Ukop bit će domaćin prvog panonskog skupa o grobljima, Pannonian Cemetery Days. Bogat program u gradu na Dravi 14. i 15.5. predviđa niz stručnih predavanja, tri studijske posjete u okolici te obilazak vinskih podruma u Baranji.

Direktor Ukopa, Hrvoje Ostrički predstavit će niz aktivnosti koje tvrtka provodi, među ostalima i dokumentaciju za najveći projekt ove godine, a to je gradnja kremacijske peći u prostorima zgrade na Centralnom groblju. Ovim ćemo uz naše današnje usluge pokopa, održavanja groblja, prijevoza i opreme pokojnika, klesarije i cvjećarnice u potpunosti zadovoljiti sve zahtjeve građana u našoj djelatnosti, a vrijednost investicije je oko 2,5 mil. KN, navodi Ostrički.

Program i više pojedinosti bit će dostupni početkom travnja. Na rane prijave do 15. travnja odobravamo popust od 10%. Više informacija na:  info@komunal.hr +385 1 6329 111, Časopis Komunal.

PREUZMITE LETAK