BLIŽI SE ROK ZA PRIJAVE: Idemo u ruski Sankt Peterburg i finski Helsinki

Bliži se rok za prijavu na studijsko putovanje od 8. do 12.9. u organizaciji časopisa KOMUNAL u Helsinki i Sankt Peterburg. Nakon prethodnih posjeta Danskoj i Švedskoj, ove godine idemo na Baltik. Studijska posjeta je namijenjena komunalnim tvrtkama, predstavnicima gradova, općina i nadležnih  institucija te dobavljačima opreme, ali otvorena je i za sve koji se žele upoznati s baltičkim zemljama i njihovim komunalnim rješenjima.

Sankt Peterburg je jedan od najvećih europskih gradova s impresivnom urbanističkom, kulturnom i povijesnom pozadinom, a trenutno je u fazi razvoja učinkovitih rješenja te uklanjanja tranzicijskog nasljeđa.

S druge strane, Helsinki je primjer grada koji snažno teži postizanju održivih ciljeva, niskih emisija te energetskoj učinkovitosti i pametnim rješenjima.

Osim postrojenja, obići će se i gradske znamenitosti, a više informacija o putovanju možete dobiti na: info@komunal.hr ili +385 1 6329 111.