Predsjednik uprave RASCO-a nagrađen kao poduzetnik godine

Nagradu Hrvatskog udruženja menadžera i poduzetnika CROMA primilo je 17 ravnopravnih dobitnika u 9 različitih kategorija. Predsjedniku Uprave mega uspješne tvornice iz Kalinovca Ivanu Franičeviću uručena je ova prestižna nagrada koja zapravo valorizira rezultate cijele kompanije. „Ova nagrada rezultat je konstantnog rada i truda svakog zaposlenika tvrtke RASCO. Od male zanatske radionice s dvoje zaposlenika, došli smo do tvrtke koja zapošljava gotovo 250 ljudi i izvozi u više od 30 zemalja svijeta“, istaknuo je Franičević na dodjeli nagrade za Menadžera godine 2016. u zagrebačkom hotelu Westin. Među nagrađenima još su i Dražen Mavrić, predsjednik Uprave tvrtke NOVA TV, Ivan Klapan, predsjednik Uprave tvrtke Končar, Ivan Vidaković, glavni direktor Microsofta Hrvatska i drugi. „Iznimno smo ponosni što hrvatska pamet i hrvatski proizvod mogu itekako konkurirati na zahtjevnim tržištima zapadnoeuropskih zemalja. Činjenica što nas je prepoznala ovakva poslovna organizacija nam daje poticaj za daljnji razvoj i poticanje izvrsnosti u poslovanju“, zaključio je Franičević.