OLUJNO NEVRIJEME U POŽEŠTINI: Velika šteta nastala na vozilima i novoizgrađenoj zgradi Komunalca

Požeštinu je prošli tjedan zadesilo snažno olujno nevrijeme. Led veličine oraha uništio je brojne obiteljske kuće, automobile i poljoprivredne površine, a štete su pretrpjeli i mnogi gospodarski subjekti.

Velika je šteta nastala na novoizgrađenoj poslovnoj zgradi Komunalca Požega d.o.o. u Industrijskoj ulici. Oštećena su i vozila na kojima su razbijena vjetrobranska stakla i limarija.

„Djelatnici Komunalca odmah su se uključili u raščišćavanje gradskih ulica i nogostupa s kojih su uklanjali crijep i staklo koje je padalo s okolnih objekata. Trenutačno nam je prioritet osposobiti sva vozila kako bismo nesmetano mogli obavljati sve djelatnosti, a nakon toga ćemo krenuti u sanaciju zgrade u Industrijskoj ulici na kojoj štete mjerimo u stotinama tisuća kuna“, istaknuo je nakon nevremena Tomislav Didović, direktor Komunalca Požega d.o.o.