TEHNIX ISPORUČIO KOMUNALNO VOZILO U ZABOK: Komunalac došao do modernog vozila kapaciteta 10 m3

Međimurski Tehnix nastavlja s isporukama opreme i vozila za komunalna društva u Hrvatskoj i okolnim zemljama. Pred tjedan dana se izvršila primopredaja komunalnog vozila EKOMUNAL za društvo Komunalno Zabok. Komunalna vozila EKOMUNAL predstavljaju specijalna vozila za sakupljanje komunalnog otpada s nadogradnjom TEHNIX, a ova komunalna vozila karakterizira mala potrošnja goriva i ušteda od 30 % uz 20 % veći volumen prihvata otpada. Vozila imaju EURO 6 motor koji štedi gorivo uz minimalno ispuštanje emisije CO2.

Nadogradnja TEHNIX je trajna, skladna i kompaktna tipska konstrukcija. Svi dijelovi brzo su zamjenjivi i visoke kvalitete uz jamstvo trajnosti. Ovakva vozila imaju ugrađen tlačno osjetljivi sustav za maksimalnu sabijenost otpada u prihvatnoj komori, a sabijanje i izbacivanje otpada vrši se uz pomoć trostupanjskog teleskopskog cilindra. Vozila posjeduju videonadzor na stražnjoj strani, kao i kontrolu i rasvjetu utovarnog prostora za maksimalnu sigurnost poslužioca.