REZERVIRAJTE TERMIN ZA POSJETE BRUXELLESU I PARIZU: 6. konferencija o komunalnoj infrastrukturi 27.-29.01.2020.

Već tradicionalna 6. konferencija o komunalnoj infrastrukturi u Bruxellesu održava se krajem siječnja, točnije 28. i 29.01., a ove je godine upotpunjena sa sudjelovanjem u studijskoj posjeti Parizu 27. i 28. siječnja.

Konferencija je namijenjena komunalnim poduzećima, jedinicama lokalne i regionalne samouprave, državnim i međuvladinim tijelima, projektantima i drugim relevantnim sudionicima, a uključit će teme: OTPAD, VODOOPSKRBA i ODVODNJA, SMART CITIES, JAVNI PRIJEVOZ i GROBLJA. Govorit će se o investicijama u komunalnom gospodarstvu, europskim politikama u zaštiti okoliša i komunalnom gospodarstvu, niskougljičnom poslovanju te poticajima za ekološki pristup komunalnim rješenjima.

Osim Pariza, u okviru konferencije predviđena je i kratka studijska posjeta gradu Leuvenu, s poznatim belgijskim katoličkim sveučilištem. Više informacija možete dobiti na mailu: info@komunal.hr