POČINJE DEZINFEKCIJA NAJFREKVENTNIJIH LOKACIJA: Gradonačelnik Bandić najavio izmjene

Gradonačelnik Zagreba Milan Bandić jučer je najavio kako će ovoga vikenda početi dezinfekcija dijela Zagreba gdje boravi najveći broj ljudi. Dezinfekcija počinje u subotu, a Bandić je najavio i da će se donijeti preporuka da se ne okuplja više od pet ljudi po grupi.

Mi ćemo nultu zonu grada od ovog vikenda početi dezinficirati, znači tamo gdje je najveći broj ljudi. Preporuka je svima da se što manje zadržavaju na otvorenim prostorima – istaknuo je zagrebački gradonačelnik i nadodao da će od ponedjeljka biti reducirane autobusne i tramvajske linije te da će na svim okretištima biti postavljena dezinfekcijska sredstva.

Građanima koji koriste ZET poručio je i da koriste elektronske kartice jer je prostor vozača, radi sigurnosti, odijeljen od prostora putnika.