Njemačko–hrvatska suradnja na području edukacije djelatnika vodno-komunalnog sektora. Prezentacija novog priručnika!

Hrvatsko društvo za zaštitu voda organizira jednodnevni stručni skup u Zagrebu 12. travnja s početkom u 13.00 sati. Predviđene su teme iz područja stručne edukacije djelatnika vodno-komunalnog sektora, koja je nastala kao rezultat dugogodišnje sektorske suradnje između Njemačke i Hrvatske, istaknula je predsjednica Hrvatskog društva za zaštitu voda dr. sc. Mara Pavelić, koja i preko časopisa Komunal poziva članove Društva i sve druge zainteresirane stručnjake na sudjelovanje u ovom skupu. U sklopu stručnog skupa bit će održana i prezentacija Priručnika za tehničke voditelje uređaja za pročišćavanje otpadnih voda te prezentacije istaknutih svjetskih, regionalnih i hrvatskih predavača i stručnjaka. Suorganizator je njemačko-hrvatska neprofitna organizacija TCC Danubius a skup se održava u suradnji Ministarstvom poljoprivrede i Hrvatskim vodama u čijoj poslovnoj zgradi će se skup i održati (Ulica grada Vukovara 220 – velika dvorana 28 A/prizemlje). Prijave na fax broj +385 1 6307 337 ili na e-mail hdzv@voda.hr.