Najava stručnog skupa u Ivanić Gradu: Komunalna društva i gospodarenje otpadom u Zagrebačkoj županiji

Organizator skupa je tvrtka Gospodarenje otpadom Zagrebačke županije d.o.o. koja u suradnji s komunalnim društvom Ivakop d.o.o. iz Ivanić – Grada organizira ovo stručno događanje 19. travnja 2016. godine u Hotelu Sport u Ivanić – Gradu. Cilj je uspostava komunikacije o stručnim i operativnim pitanjima između komunalnih društva koja gravitiraju budućem regionalnom centru za gospodarenje otpadom na području Zagrebačke županije, ističe direktor županijske komunalne tvrtke Gospodarenje otpadom Zagrebačke županije, Vlado Žigrović. Proteklih mjeseci intenzivirana je komunikacija između komunalnih društava i usuglašena je potreba za razmjenom dosadašnjih iskustava i prenošenje znanja. Mi se preslabo poznajemo, iako imamo dosta zajedničke problematike, napominje Sanja Radošević, direktorica Ivakopa dodajući da je potrebno uvažavati sve posebnosti uključenih komunalnih društava kao i različit stupanj razvoja u sustavima gospodarenja otpadom. Ivakop je domaćin skupa koji se održava pod pokroviteljstvom Zagrebačke županije a kontakt osobe za prijavu su Ivan Erjavec iz Ivakop-a 098/972-21-24 i Luka Klun iz županijske tvrtke Gospodarenje otpadom Zagrebačke županije 098/179-22-22.