MODERNIZACIJA VINKOVAČKE TRŽNICE: Postavljeni su novi štandovi, a očekuje se i izgradnja natkrivenog dijela

U tijeku su radovi na uređenju Gradske tržnice u Vinkovcima, a u prvoj fazi postavljeno je 48 novih štandova. Uvod je to u konačni plan rekonstrukcije i izgradnje tržnice koja će dobiti i svoj natkriveni dio, ističu iz Grada.  Ujedno bi se uredila i nova parkirališna mjesta, a cijeli bi se prostor i hortikulturno objedinio.

„Izgradnjom i rekonstrukcijom otvorene i zatvorene gradske tržnice kreira se suvremeno centralno mjesto za trženje lokalnih proizvoda i povećanje dostupnosti kvalitetne ponude građanima koje će doprinijeti jačanju poduzetništva i konkurentnosti vinkovačkog gospodarstva“, kazao je gradonačelnik Ivan Bosančić.