DVOSMJERNA KOMUNIKACIJA S PODUZETNICIMA: Labin pokrenuo Business Help Desk

U skladu sa svim do sada poduzetim mjerama Grada Labina za pomoć gospodarstvu, a s ciljem boljeg informiranja i aktivne dvosmjerne komunikacije s poslovnim subjektima s područja Grada, uspostavljena je Viber zajednica naziva Labin Business Help Desk.

Ovim putem poduzetnici i obrtnici mogu postaviti pitanja i dobiti sve pravovaljane informacije o donesenim mjerama s ciljem pomoći gospodarstvu koje se zbog epidemije koronavirusa našlo u teškoj poziciji. Viber zajednica  zamišljena je kao info točka s ciljem informiranja poduzetnika o važećim mjerama pomoći za njihovo poslovanje. Zajednica je namijenjena postavljanju pitanja poduzetnika, a na koje će administratori pružiti odgovore u najkraćem mogućem roku.

Grad Labin poziva obrtnike i poduzetnike sa svog područja da se pridruže zajednici, a više informacija je dostupno na službenoj stranici Grada.