BESPLATAN PARKING OKO ZAGREBAČKIH ZDRAVSTVENIH USTANOVA: Solidarnost u jeku borbe protiv pandemije

Grad Zagreb je donio odluku o uvođenju besplatnog besplatnog parkiranja oko svih zdravstvenih ustanova na svom području, a odluka vrijedi od jučer. Na taj način, objasnio je gradonačelnik Milan Bandić, Grad Zagreb izražava razumijevanje i podršku sugrađanima i poziva i druge gradove da učine isto.

„U trenucima kada je epidemija koronavirusa ušla u dramatičnu fazu i kada se opterećenost zdravstvenog sustava približava vrhuncu, ovom odlukom želi se bar donekle olakšati onima koji imaju potrebu za odlaskom u zdravstvene ustanove“, poručio je te nadodao  da će ova mjera biti na snazi dok se epidemiološka situacija ne normalizira.