Koordinacija grado/načelnika na Hvaru

Koordinacija grado/načelnika – skup koji već tradicionalno okuplja čelnike jedinica lokalne samouprave kako bi razmijenili mišljenja o najvažnijim temama s kojima se susreću u svakodnevnom radu, održat će se u srijedu 24. travnja 2019., u gradu Hvaru.

Svoje su gostovanje na ovoj Koordinaciji potvrdili cijenjeni stručnjaci iz AZOP-a, te Gordan Turković, komunikacijski savjetnik iz agencije CTA komunikacije, koji će predstaviti zanimljivu temu – Dvije godine do lokalnih izbora – kako se pripremiti. I to nije sve, još nekoliko aktualnih tema obraditi će stručni konzultanti iz LIBUSOFT CICOM-a i UDRUGE GRADOVA.

Koordinacija je namijenjena svim čelnicima JLS s područja Splitsko-dalmatinske, Dubrovačko-neretvanske, Šibensko-kninske i Zadarske županije, a dobrodošli su svi zainteresirani iz cijele Lijepe naše.

Izdvajamo samo neke od najavljenih tema:

• Komunalna naknada – stari problemi i novi izazovi
  • Nove sankcije za nepotpunu i nepravodobnu naplatu prihoda
  • e-Računi
  • Primjena Opće uredbe o zaštiti podataka u jedinicama lokalne (područne) samouprave – GDPR
  • Izvršenje proračuna za 2018 – pregled glavnih pokazatelja
  • Dvije godine do lokalnih izbora – kako pripremiti kampanju?

Koordinacija će se održati u Hotelu Amfora Hvar s početkom u 12:00 sati, a sudjelovanje je besplatno. Nakon radnog dijela svi prijavljeni sudionici moći će nastaviti druženje i razmjenu ideja na zajedničkom radnom ručku (oko 15:00 sati).

Više o svemu na: