Zadnji poziv – konferencija OTPAD 2023, ponedjeljak 25.09.

Poštovani,

Obavještavamo vas kako u u tijeku posljednje pripreme za konferenciju „OTPAD 2023“, koja će se održati u hotelu Westin u Zagrebu. Konferencija se tradicionalno održava u organizaciji časopisa KOMUNAL i okuplja stručnjake, predstavnike jedinica lokalne samouprave, komunalnih društava te institucionalnih partnera kako bi se raspravljalo o ključnim pitanjima vezanim uz okolišne politike i upravljanje komunalnim otpadom.

Nekoliko ključnih informacija o konferenciji:

Datum: 25.09.2023., hotel Westin Zagreb

Sudionici: Očekuje se sudjelovanje više od 150 stručnjaka, uključujući predstavnike jedinica lokalne samouprave i komunalna društva.

Veliki doprinos eventu dati će institucionalni partner Fond za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost.

Očekuju se i predstavnici raznih akademskih i političkih institucija.

Tehnološki partner: Tvrtka Gradatin d.o.o. predstavit će ekološke trendove kod komunalne opreme i osigurati će za sudionike bogat tehnički materijal o komunalnoj opremi.                                                                                                                                                  Glavni govornik iz Bruxellesa: Zastupnica Sunčana Glavak će predstaviti temu “pravo na popravak,” a zastupnica Glavak je od strane Europskog parlamenta određena za izvjestiteljicu.                                                                                                                                  Ostali govornici: Na konferenciji će govoriti i predstavnici Hrvatskog sabora, ukljucujuci zastupnike Anku Mrak Taritaš i Daria Zurovca, ujedno i gradonačelnika Svete Nedelje.

Sve zainteresirani za sudjelovanje na konferenciji „OTPAD 2023“, pozivamo da se prijave putem e-maila info@komunal.hr

Veselimo se vašem dolasku i sadržajnim raspravama na konferenciji u Zagrebu!