Počele prijave za komunalnu konferenciju u Dubrovniku! Regionalni karakter i opsežne teme

U tijeku su prijave za Adriatic Municipal Days, dvodnevnu konferenciju koja se 9. i 10. svibnja održava u Dubrovniku u organizaciji našeg časopisa Komunal. Predviđena je obrada niza stručnih tema iz područja gospodarenja otpadom i komunalnih usluga te upravljanja sustavima vodoopskrbe i odvodnje. Osim iz Hrvatske, očekuje se niz sudionika iz drugih zemalja jugoistočne Europe pa će, sukladno tome, okosnicu skupa činiti teme koje obrađuju navedenu problematiku u svim zemljama JIE, a predstavit će ih predstavnici lokalne, državne i EU administracije. Predviđen je bogat program za sudionike konferencije, koji uključuje i studijske posjete dubrovačkim komunalnim lokacijama. Svi zainteresirani za predavanje ili prezentiranje novih tehnoloških rješenja ili dobrih praksi mogu se obratiti organizatoru. Prijave za sudjelovanje su u tijeku. Više na www.communal-municipal.com.