KOPRIVNICA DOBILA DRIVE-IN „PLAC“: Pomoć lokalnim proizvođačima uslijed koronakrize

Grad Koprivnica i GKP Komunalac Koprivnica pokrenuli su drive-in „Plac“. Riječ je o projektu u kojem sudjeluju poslovni subjekti koji inače ponedjeljkom prodaju na Sajmištu u Koprivnici, a kojima je novim mjerama Stožera civilne zaštite prodaja onemogućena.

Drive-in „Plac“ održavat će se svakog ponedjeljka od 07.00 do 13.00 sati na prostoru Sajmišta, a građani će moći kupiti proizvode OPG-ova te domaćih radinosti i obrta s područja Koprivničko-križevačke županije.

„Gradsko komunalno poduzeće Komunalac u svom radu kontinuirano donosi odluke kojima nastoji trgovcima maksimalno osigurati što bolje uvjete poslovanja, a građanima omogućiti kupnju domaćih i kvalitetnih proizvoda“, poručili su iz Grada te dodali da je jedna od mjera koja je također donesena uslijed koronakrize bila i smanjenje cijene najma trgovcima na tržnici za 50 posto.