INVESTICIJE NA PULSKIM GROBLJIMA: Nova grobna mjesta, videonadzor i rashladna komora

Pulsko komunalno poduzeće Monte Giro završava niz investicija na grobljima u Puli i Štinjanu. Tako je na Gradskom groblju Pula dovršena izgradnja 47 novih grobnih mjesta, te instalacija modernog sustava videonadzora koji uključuje 24 digitalne kamere visoke rezolucije. Istovremeno, na mjesnom groblju u Štinjanu postavljene su četiri takve nove kamere. Sve kamere imaju noćno snimanje, te višednevnu pohranu podataka.

Foto: Monte Giro

Dodajmo još i da se uskoro očekuje i puštanje u rad nove rashladne komore za pokojnike sa šest mjesta, proizvođača Ceabis iz Italije. Završetkom ove investicije broj pokojnika koje Društvo može preuzeti povećat će se s postojećih šest na 12 pokojnika u dvije rashladne komore.