TECHNO WIN PREDSTAVLJA KOMUNALNU OPREMU I VOZILA: Najnoviji trendovi u području proizvodnje i primjene

Techno Win već više od 20 godina djeluje u domeni brige za održavanje okoliša, a u svojoj ponudi imaju komunalnu opremu, komunalna vozila i sve ostale proizvode neophodne za profesionalno čišćenje unutrašnjih i vanjskih prostora.

Svojom opremom i komunalnim vozilima opremili su niz hrvatskih i bosanskohercegovačkih gradova i općina, a u ponudi tako imaju čistilice, malčere, ralice i posipače soli, kosilice, kamione za prikupljanje i odvoz otpada, mobilna reciklažna dvorišta, kontejnere te sve ostalo što je neophodno za održavanje reda i čistoće.

Osim novih, nude i rabljena vozila i strojeve te opremu, a u svemu nastoje biti u korak sa svjetskim trendovima. www.techno-win.hr