TECHNO WIN JAČA POST PRODAJU: Stalna edukacija servisne službe

Dobre komercijalne vijesti stižu iz tvrtke TECHNO WIN MACHINE, budući da im je početak ove godine donio niz odličnih prodajnih vijesti, bilo da se radi o prodaji komunalne opreme i vozila ili o isporukama iz već ranije ugovorenih poslova. Jedan od vodećih hrvatskih hotelijera – Maistra Hospitality Group odlučio je od ove sezone održavati cestovne površine u Resort Amarin u Rovinju pomoću njihove urbane električne čistilice TSM Italom 135 BT. S druge strane, istarska Općina Grožnjan nabavila je električni usisavač TSM Aria 280 talijanskog brenda TSM – Technological Systems. Grad Pag se odlučio za nabavku 20 sklopivih drvenih štandova što ih TECHNO WIN također ima u ponudi. – U našoj kompaniji bavimo se potrebama naših kupaca, ali veliku pažnju posvećujemo i edukaciji djelatnika, posebice u servisu i tehničkoj podršci. Nedavno smo završili trodnevnu edukaciju naše servisne službe na stroju KARCHER MCM 600. Kärcher komunalna vozila su pogodna za korištenje na ulicama, stazama ili na livadama, ali i u pješačkim zonama, stadionima ili parkovima, ističe Dora Skokić iz prodajnog odjela tvrtke TECHNO WIN, dodajući kako su Kärcher komunalna vozila dizajnirana za profesionalnu uporabu u najtežim uvjetima i mogu svladati širok raspon primjena na najvišoj razini.- Posebno zahvaljujemo kolegi Giulio Pizzi iz Kärcher Italija koji nam je prenio značajna tehnička i servisna znanja i iskustva, a što će nedvojbeno pomoći našim serviserima, kako bi još bolje i učinkovitije odgovorili na sve upite naših korisnika, zaključila je Skokić.