NAJBOLJI HRVATSKI IZVOZNICI: “Zlatni ključ” kompaniji Tehnix

Na 14. Konvenciji Hrvatskih izvoznika, održanoj prošli tjedan u Zagrebu dodijeljene su nagrade najuspješnijim izvoznim tvrtkama u RH. Ova priznanja, koje se dodjeljuju u organizaciji udruge Hrvatski izvoznici te njihovih partnera Hrvatske banke za obnovu i razvitak, Hrvatske gospodarske komore, Hrvatske udruge poslodavaca, Hrvatske obrtničke komore, Hrvatske mreže poslovnih anđela (CRANE) i Financijske agencije, došle su u ruke tvrtki koje se uspješno nose s najvećim trgovačkim izazovima na najtežim svjetskim tržištima.

Već tradicionalno, nagrade najuspješnijim izvoznicima u Hrvatskoj simboliziraju i velik gospodarski ugled, jer se dodjeljuju temeljem statističkih podataka i realnih izvoznih pokazatelja. U kategoriji najboljeg srednjeg izvoznika priznanje „Zlatni ključ“ pripalo je međimurskoj tvrtki Tehnix, proizvođaču ekološke opreme. Nagrada nam je dala novu snagu i poticaj za još bolje i inovativnije poslovanje, rekao je na dodjeli Đuro Horvat, direktor i vlasnik kompanije.