JE LI OTPAD HRVATSKA TABU TEMA? Dođite na konferenciju OTPAD 2019 u Westinu 30.09.!

Više od 200 stručnjaka iz područja zaštite okoliša i gospodarenja otpadom, nadležne institucije iz RH i EU te predstavnici gradova i općina i dobavljači tehnologija sudjelovat će na velikoj konferenciji „Otpad 2019“ koja će se u rujnu održati u zagrebačkom hotelu Westin, a u organizaciji časopisa KOMUNAL. Bit će govora o statističkim podacima o odvojenom prikupljanju otpada, provedenim natječajima, primjeni digitalnih tehnologija u gospodarenju otpadom, sanaciji ilegalnih odlagališta i brojnim drugim aktualnim temama.

Sudionici će se dotaknuti i brojnih otvorenih pitanja kao što su održivost ZERO WASTE modela, koliko je izgledno plaćanje penala u Bruxelles te postoji li interesni lobi koji upravlja sektorom otpada. Očekuje se dolazak više od 150 komunalnih društava i preko 70 gradova i općina, a obradit će se više od 30 sektorskih tema.

Rezervirajte datum za konferenciju koja će se održati 30.09., a prijaviti se možete na info@komunal.hr ili +385 1 6329 111.