BLIŽI SE KONFERENCIJA OTPAD 2019 U ZAGREBU!: Više od 200 sudionika raspravljat će o ključnim temama i problemima gospodarenja otpadom

Više od 200 sudionika, predstavnika gradova i općina te komunalnih društava, očekuje se 30.09. u zagrebačkom hotelu Westin. Razlog tome je konferencija „Otpad 2019“ Časopisa Komunal.

Bit će tu gotovo 30 sektorskih tema, 5 ključnih predavanja te 4 panel rasprave na kojima će se otvoriti brojne aktualne teme. Govorit će se o odvojenom prikupljanju otpada na kućnom pragu, provedenim natječajima, primjeni digitalnih tehnologija u gospodarenju otpadom, edukaciji građana, europskim iskustvima i drugim ključnim temama za ovaj sektor.

Kako spriječiti požare na odlagalištima? Zašto je energetska oporaba tabu tema znanstvenih krugova i je li moguće dostići EU ciljeve recikliranja? – neka su od vrućih sektorskih pitanja na koja će sudionici i predavači pokušati dati odgovore.

Još se stignete prijaviti na: +385 1 63 29 111 ili info@komunal.hr.