NAGRAĐENA „BESKRAJNA ČESTITKA“: MZOE se pohvalilo uspjehom na natjecanju kreativnosti

Ministarstvo zaštite okoliša i energetike pohvalilo se nagradom s nacionalnog natjecanja kreativnosti – Ideja X. Naime, Studio Sonda i MZOE osvojili su brončanu nagradu u kategoriji Korporativne komunikacije za rad „Beskrajna čestitka“.

– Izuzetno smo ponosni jer je rad prepoznat od strane struke i kolega, a osobito jer je riječ o uratku koji je zasigurno realiziran s najmanjim budžetom od svih prijavljenih radova, te se nominacijom i osvajanjem nagrade svrstao uz bok kampanjama velikih tvrtki koje imaju značajne budžete i velike produkcije za realizaciju – poručili su iz MZOE-a.

Studio Sonda beskrajnu čestitu osmislio je na zahtjev Ministarstva kojim je zatraženo da blagdanska čestitka (Božić i Nova godina) bude vođena načelima zaštite i očuvanja prirodnih resursa. Tako je čestitka osmišljena na način da se može koristiti za sve prilike – od blagdana i praznika pa sve do rođendana, imendana, Valentinova i promocija.