KAKO DO ČISTE VODE?: Europska konferencija u gradu na četiri rijeke

Povodom Svjetskog dana voda, a u sklopu hrvatskog predsjedanja Vijećem Europske unije, u Karlovcu će se 22. i 23. ožujka 2020. održati velika europska konferencija o vodama.

Naglasci će biti na europskim politikama za vodni sektor, vodnom zakonodavstvu i direktivama, kadrovskoj problematici, zaštiti na radu i brojnim drugim važnim sektorskim temama. Govorit će se i o čistim rijekama, sprečavanju poplava, dostupnosti pitke vode, inovacijama u pročišćavanju otpadnih voda, korištenju otpadnog mulja, a program će biti obogaćen i studijskim posjetama.

Međuostalim, planirana je posjeta Plitvičkim jezerima te uređaju za pročišćavanje otpadnih voda Grada Karlovca i Duge Rese koji je izgrađen u sklopu ISPA projekta, prvog komunalnog projekta u RH sufinanciranog sredstvima predpristupnih fondova Europske unije.

Više informacija možete dobiti putem maila na: info@komunal.hr

FLYER